PAN-A60-D6W
Starck Electronic Co., Limited
Contact Now
PAN-A60-D6W
Place of Origin : China
Brand Name : No
Certification : CE, RoHS
Model Number : PAN-A60-D6W
MOQ : 200 pcs
Packaging Details : White box & Carton
Delivery Time : 25 Days
Payment Terms : TT, LC
Supply Ability : 50,000pcs
Contact Now
Specifications:
Item No.
Voltage
Power
Lumen
Beam angle
Size(MM)
LED
RA
PF
EQ. Watts
PAN-A60-D6W
85-265V
6W
480LM
180°
Φ60mm×H118
SMD
80
>0.5
40W